Návrat?!

13. dubna 2016 v 13:40 | Audrey Punq |  My Diary
Zdravím! content.gif content picture by iconically


Proč mám pocit, že se ozvu vždy po dlouhé době? :D Nebudu Vám lhát, jsem lenoch. Upřímně po těch 8 letech blogaření čerpat neustále inspiraci na nové a nové články je šílené! Každopádně bych uvítala, nějaké nápady, tedy pokud se ještě někdo na můj blog dívá, haha. :D

V mém životě se mnohé změnilo. Nejsem už vegetarián. Nechci zabíhat do detailů, můj zdravotní stav není nejlepší, co jsem byla vegetarián má váha velmi klesla. Neříkám, že budu jíst maso každý den, to ani náhodou. Celkově jsem se cítila neustále unavená, bez energie, pořád jsem zkoumala čím to může být. Jedla jsem zdravě, jako otesánek a váha stejně šla dolů. :D Zašlo to tak daleko, že mě bolela kůže od opírání kostí. Mohu říct, že váha se mi začíná spravovat, cítím se lépe.
Tímto nechci nějak nabádat aby všichni vegetariáni začali jíst okamžitě maso, to ne! Zjistila jsem, že mé tělo na to velice silně reaguje a nechci jednoho dne skončit v nemocnici, jen kvůli své sobeckosti. :)
Plánuji napsat článek o pár shounen ai, resp. o těch, které jsem viděla. :)
Ještě k těm novinkám, před měsícem se nám narodila koťátka, jedno nám bohužel hned první den umřelo, hodně těžce jsem to nesla...

Vypadá to že vše zlé je pro něco dobré, tak nějak se chystají velké změny změny v mém životě (velmi dobré), tak snad dopadnou. :)
Pokud si procházíte také něčím špatným věřte, že bude líp! :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama