Inspirace z we♥it!

28. prosince 2014 v 16:25 | Audrey Punq |  Nezařazené články~
Zdravím! :3

Také si rády/i prohlížíte we♥it stejně tak jako já? Občas vážně zírám, jaké suprové věcičky se na něm dají nalézt, pak je mi ale vždy líto, že se u nás něco takového sehnat nedá. xD

~Přívěšky~

Ráda nosím přívěšky a co mě vždy dokáže zaujmout, jsou barevné kameny a krystaly. Vytváří to dojem tajuplna a záhadna a zároveň mi to velice připomíná šperky elfů. :) Já vlastním dva a plánuji si svou sbírku rozšířit.


~Batohy~

Kdo by si nepřál mít hezký a originální batoh? Já obdivuji batohy takového stylu, ne jen, že je nemá každý, ale také jsou velmi roztomilé.

~Boty/creepers~

Creepersky obdivuji už dlouho, bohužel se u nás dají sehnat za docela vysokou cenu. :/ Mám ráda extravagantní boty. Určitě si je jednou pořídím!

~Prsteny~

Stejně jako u přívěšků se mi líbí neovyklé předměty. :)

~Čelenky~

Strašně ráda nosím různé doplňky do vlasů ať jsou to mašličky, růže nebo neko ouška.

~Legíny/nadkolenky~

Každá dívka, která se ráda parádí, by neměla zapomenout obohatit svůj outfit nějakými nadkolenkami či legínami. :) Ze všech bych si vybrala asi ty neko nadkolenky, jelikož mám kočky velmi ráda, což je o mě dost známo. :D

~Kryty na mobil~

Já, jelikož nemám mobil, který by se podobal rozměrům iPhonu, tak holt si o takovýchto krytech mohu jen nechat zdát. Třeba někdy v budoucnu si je opatřím, až budu mít lepší mobil. :)

~Trička/mikiny~

Co se týče triček a mikin, tak se mi zalíbily vzory, které připomínají styl "pastel goth". :)

Jelikož si nejsem jistá tím, jestli stihnu přidat nějaký článek, tak Vám přeji spolu s Miou vše nejlepší do nového roku!

Sayonara, Asami.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Sally Sally | Web | 28. prosince 2014 v 19:14 | Reagovat

Vše co se mi líbí a nebo mám v jednom článku :D nice :33 ..
Strašně bych chtěla ten batoh s křídly QwQ . . ale cena mi přijde strašně vysoká T,T ..
Zrova u těch silonek mám první dvoje :D
Jinak . . Vypadáš dokonale!! QoQ a předem Ti také přeji vše nejlepší do Nového roku ^w^

2 Audrey Punq Audrey Punq | Web | 28. prosince 2014 v 20:03 | Reagovat

Děkuji děkuji Sally! ^O^

3 Davidgauby Davidgauby | E-mail | Web | 15. listopadu 2017 v 15:04 | Reagovat

Some people, especially those running on busy daily schedules tend to use the pills to help maintain weight since they can not afford to follow all the diet programs. This is not advised. It is recommended that one seek advice from a professional in this field before using the pills. This can save one from many dangers associated with the misuse.

The diet pills should always be taken whole. Some people tend to divide the pills to serve a longer period of time. This is not advised and can lead to ineffectiveness. If it is required that one takes a complete tablet, it means that a certain amount of the ingredients are required to achieve the desired goal. It is also recommended that one does not crush the pill and dissolve it in beverages. Chemicals found in beverages have the potential of neutralizing the desired nutrients in the pill thereby leading to ineffectiveness. The best way to take the tablets is swallowing them whole with a glass of water.

The diet pills speed up the metabolic processes. This is the key factor that leads to the burning of all the fats in the body. This means that one passes out lots of urine, which subsequently leads to dehydration. It is imperative that the user take lots of water round the clock. This will help curb dehydration, which can lead to health problems. In addition to that, water offers the required medium for the function of the nutrients and elimination of the fats.

When buying the review of diet pills, it is imperative that one gets the most recommended dose. People tend to compromise the quality and effectiveness of the tablets due to the variation in cost. The low priced pills depict poor quality, which means their effectiveness is not reliable. Some have also been found to cause health problems. The dose should also be taken as recommended. Over dose will not speed up the process but rather lead to complication. This will increase risk of side effects. If the taking of the pill is forgotten, do not take more to compensate for the lost time.

The diet plan enclosed with the diet pills has also to be followed. According to the requirements, the termination of the diet must be done even with no results. This means your body is irresponsive.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama