Říjen 2008

Promin´te ale zase PC!!!

27. října 2008 v 11:24 | Audrey
Mno už budu muset jít jelikož mám rozvitý PC který vůbec nefunguje tak nemůžu přidávat články a to mě mrzí nemůžu mítkontakt s SB♥♥♥ ato je mi velice líto ted´kom sem byla v Počítačovým klubu a bylo to moc fajn jenže nevím kdy budu moct jít zas na PC tak doufám že Pc bude opraveno co nejdříve !!!!Moc vás lowuju a na blog chod´te dál díky pa!!!

http://th66.deviantart.com/fs31/300W/f/2008/228/b/3/b34564ae6ec2974c0ff9d094f8605e14.jpg

Mischa Barton Vanity Fair Party

27. října 2008 v 11:19 | Audrey


anetnelly.blog

Lindsay Lohan Charlotte Ronson Autumn 2008 Fashion Show in Tokyo

27. října 2008 v 11:17 | Audrey
Zlobivá herečka, která se v minulosti potýkala s alkoholem, jde pod čepec. Se slzami v očích totiž dojatě souhlasila s registrovaným partnerstvím.
Lindsay Lohan zažila vzrušující překvapení, když jí na romantické dovolené v luxusním mexickém letovisku Cabo San Lucas požádala o ruku její přítelkyně, dýdžejka Samantha Ronson . A to před hosty luxusní plážové restaurace, navíc s nádherným diamantovým prstenem v hodnotě 50 tisíc liber. "Byla to nefalšovaná romantika. Samantha udělala maximum, aby její žádost o ruku byla dokonalá," rozplývala se jedna z pozorovatelek celého slavnostního aktu s tím, že vše začalo přesně v devět hodin večer, kdy Samantha přivedla Lindsay k bohatě zdobenému stolu, prohýbajícím se pod samými vybranými lahůdkami.

"Měly stůl přímo u mořského břehu pod šumícími palmami zahradní restaurace. Samantha si se vším vážně dala záležet, dokonce zaplatila mexické hudebníky, aby jim hráli do ouška," prozradila návštěvnice restaurace a dodala, že diamantový prsten přinesla číšnice na stříbrném podnose.
"Samantha si klekla a emotivně požádala Lindsay o ruku, v tu chvíli se zjevila číšnice a otevřela před ní stříbrný podnos, kde se skrýval ten monstrózní diamantový prsten. Lindsay řekla ano a začaly létat špunty od šampaňského," uvedla britskému magazínu Star nadšená pozorovatelka s tím, že dámy pak pokračovaly v popíjení šampaňského značky Crystal až do dvou do rána, než se odebraly do svého pokoje.


Beyoncé S Jay-Z venku

27. října 2008 v 11:14 | Audrey

anetnelly.blog.cz


Zac Efron a Vanessa Hudgens Us Weekly Hot Hollywood party

27. října 2008 v 11:11 | Audrey

anetnelly.blog.cz

Ashley Tisdale Us Weekly Hot Hollywood party

27. října 2008 v 11:10 | Audrey

anetnelly.blog.czJennifer Lopez: Fashion Group International’s 25th Annual Night of Stars

27. října 2008 v 11:05 | Audrey
Americká herečka a zpěvačka Jennifer Lopez šokovala své okolí prohlášením, že si přeje, aby její děti navštěvovali školu vedenou scientology. Tedy k církvi, jejíž členové bývají označováni jako sektáři!
"Nemám o čem přemýšlet. Vůbec. Scientologům věřím, jejich technologie jsou podle mě velmi užitečné. Všechno je to jen o komunikaci. Znám spoustu skvělých lidí, kteří se k scientologii hlásí, a vybrali si jako svůj životní směr a náboženství. Doufám, že mě za mé rozhodnutí nebude nikdo soudit," prohlásila herečka.
Přitom se již dlouho hovoří o tom, že scientologické programy výrazně ovlivňují psychický stav svých klientů a podle kritiků je činí závislými. Scientologové ale označují své hnutí za náboženství, vědeckou teorii i psychologii zároveň.

Ashley Tisdale Na cestě do Hotelu

27. října 2008 v 11:04 | Audrey


anetnelly.blog.cz